ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΔΙΚΑΡΙΣΕΙΣ ΣΤΑ TEAM EVENT ΜΕΤΑΛΙΑ

Long Distance Open Men, 1η θέση – ΤΣΟΥΡΗΣ Αναστάσιος, ΔΟΥΚΑΣ Φαίδων, ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος, ΒΑΡΛΑΣ Νικόλαος.

Technical Open Men, 1η θέση -ΤΣΟΥΡΗΣ Αναστάσιος, ΔΟΥΚΑΣ Φαίδων, ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος.

Long Distance Junior Women, 3η θέση: ΛΟΓΟΘΕΤΗ Κυριακή, ΜΠΕΡΗ Μαρία, ΒΑΦΙΑΔΟΥ Ειρήνη, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ Ευτυχία,

Technical Junior Women, 2η θέση: ΛΟΓΟΘΕΤΗ Κυριακή, ΒΑΦΙΑΔΟΥ Ειρήνη, ΚΙΣΣΑΜΙΤΑΚΗ Αικατερίνη,

Long Distance Junior Men, 4 θέση: ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ Χρήστος, ΔΙΑΚΑΚΗΣ Νικόλαος, ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ Νικόλαος, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ανδρέας,

Technical Junior Men, 2θέση: ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ Χρήστος, ΔΙΑΚΑΚΗΣ Νικόλαος, ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ Νικόλαος

 2η    Θέση στην Γενική  κατάταξη  στα ομαδικά  αθλήματα  σε 18 χώρες  

 https://memosoft.spotfokus.com/timetable/uploads/XML_Provas/79/pdf/Results/Gdynia2022-Nation%20points.pdf

ΜΕΤΑΛΙΑ  ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Sprint

ΤΣΑΟΥΤΟΥ Παναγιώτα (Πένυ) 1η θέση στο Long Distance Masters Women 50+

SPRINT

ΛΟΓΟΘΕΤΗ  Κυριακή 6η θέση στο Final Α Sprint Junior Women

ΔΟΥΚΑΣ Φαίδων, 3η θέση στο Final B Sprint Open Men

ΔΙΑΚΑΚΗΣ Νικόλαος, 5η θέση στο Final B Sprint Junior Men

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ Χρήστος, 8η θέση στο Final B Sprint Junior Men

ΚΙΣΣΑΜΙΤΑΚΗ  Αικατερίνη, 4η θέση στο Final C Sprint Junior Women

ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Γεώργιος 6η θέση στο Final C Sprint Master Men 40+

ΣΑΜΕΙΩΤΗΣ Γεώργιος 7η θέση στο Final C Sprint Master Men 50+

ΜΠΕΡΗ Μαρία, 7η θέση στο Final C Sprint Junior Women

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ  Ιωσηφίνα, 8η στο Final C Sprint Open Women

ΒΑΗ Ελένη, 7η  θέση στο 4th Quarterfinal Sprint Open Women

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Νικήτας, 6η  θέση στο 6th Quarterfinal  Sprint Junior Men

ΖΑΧΑΡΙΟΥ Ιωάννης, 5η  θέση στο 1st Quarterfinal  Sprint Junior Men( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ Ειρήνη, 8η  θέση στο 2nd Quarterfinal  Sprint Junior Women

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Βιργινία,  5η  θέση στο 1st Heat  Sprint  Masters Women 40+

ΤΣΙΡΟΥ  Ευλαμπία, 6η  θέση στο 2nd Heat  Sprint Masters Women 50+

ΛΕΓΑΤΟΥ Κατερίνα,  6η  θέση στο 1st Heat  Sprint Masters Women 50+

ΒΑΡΛΑΣ Νικόλαος, 8η θέση στο 6th Heat  Sprint Open Men

ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος, 7η θέση στο 2nd Heat  Sprint Open Men

ΜΟΣΧΑΚΗ Φραγκίσκη, 6η  θέση στο 5th Heat   Sprint Open Women

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ Γεωργία,  8η  θέση στο 3rd Heat  Sprint Open Women

ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ Αθανασία, 8η  θέση στο 2nd Heat  Sprint Open Women

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Αναστάσιος, 8η  θέση στο 1st  Heat Sprint Junior Men( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΣ Στυλιανός,  5η  θέση στο 3nd  Heat Sprint Masters Μen 40+

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Βασίλης, 6η  θέση στο 2nd  Heat Sprint Masters Μen 40+

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ Ελευθέριος, 6η  θέση στο 1st Heat Sprint Masters Men 50+

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Νικόλαος, 5η  θέση  στο 1st Heat Sprint Open Men

ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ Δημήτριος, 6η  θέση  στο 6st PR2 Sprint Open Men( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

LONG DISTANCE

ΤΣΑΟΥΤΟΥ  Παναγιώτα (Πένυ) 1η θέση στο Long Distance Masters Women 50+

ΤΣΟΥΡΗΣ Αναστάσιος, 19η θέση στο Long Distance Open Men

ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος, 20η θέση στο Long Distance Open Men

ΔΟΥΚΑΣ Φαίδων, 25η θέση στο Long Distance Open Men

ΒΑΡΛΑΣ Νικόλαος, 42η θέση στο Long Distance Open Men

ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ Δημήτριος, 52η θέση στο Long Distance Open Men( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Νικόλαος, 13η θέση στο Long Distance Men 40+

ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Γεώργιος, 16η θέση στο Long Distance Men 40+

ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ Αθανασία, 19η θέση στο Long Distance Open Women

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ Χρήστος, 18η θέση στο Long Distance Junior Men

ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ Νικόλαος, 25η θέση στο Long Distance Junior Men

ΖΑΧΑΡΙΟΥ Ιωάννης, 33η θέση στο Long Distance Junior Men( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Αναστάσιος, 39η θέση στο Long Distance Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΔΙΑΚΑΚΗΣ Νικόλαος, 41η θέση στο Long Distance Junior Men

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ανδρέας, 43η θέση στο Long Distance Junior Men

ΣΑΜΙΩΤΗΣ Γεώργιος, 18η θέση στο Long Distance Masters Men 50+

ΛΟΓΟΘΕΤΗ Κυριακή, 9η θέση στο Long Distance Junior Women

ΜΠΕΡΗ Μαρία, 16η θέση στο Long Distance Junior Women

ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ Ιωάννα, 4η θέση στο Long Distance Masters Women 40 +( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

TECHNICAL

ΔΟΥΚΑΣ Φαίδων, 5η  θέση στο Final B Technical Open Men

ΛΟΓΟΘΕΤΗ  Κυριακή, 5η θέση στο Final Α Technical Junior Women

ΤΣΑΟΥΤΟΥ  Παναγιώτα (Πένυ) 8η θέση στο Final Α Technical Masters Women 50+

ΜΑΛΕΚΑΚΗΣ Νικόλαος, 8η θέση στο Final B Technical Junior Men

ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Νικόλαος 6η  θέση στο 4th Semifinal  Technical Open Men

ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος, 7η  θέση στο 3nd Semifinal  Technical Open Men

ΤΣΟΥΡΗΣ Αναστάσιος, 6η  θέση στο  2nd  Semifinal Technical Open Men

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ  Ιωσηφίνα, 6η  θέση στο 4th Semifinal Technical Open Women

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ Χρήστος, 5η  θέση στο 4th Semifinal  Technical Junior Men

ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Γεώργιος, 8η  θέση στο 1st Semifinal Technical Masters Men 40+

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Νικόλαος, 5η  θέση στο 1st Semifinal  Technical Masters Men 40+

ΡΟΥΣΟΓΛΟΥ Ιωάννα, 5η  θέση στο  1st Semifinal Technical Masters Women 40+ ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ Ελευθέριος 6η  θέση στο Semifinal 1st Technical Masters Men 50+

ΤΣΙΡΟΥ  Ευλαμπία 7η  θέση στο 1st Semifinal  Technical Masters Women 50+

ΒΑΡΛΑΣ Νικόλαος, 8η  θέση στο 2nd Heat  Technical Open Men

ΒΑΗ Ελένη, 6η  θέση στο 7th  Heat Technical Open Women

ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ Αθανασία, 8η  θέση στο 2nd Heat  Technical Open Women

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ Γεωργία,  5η  θέση στο 1st Heat  Technical Open Women

ΜΟΣΧΑΚΗ Φρακγίσκη,  7η  θέση στο 5th Heat   Technical Open Women

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Νικήτας, 6η  θέση στο 9 Heat  Technical Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΖΑΧΑΡΙΟΥ Ιωάννης,5η  θέση στο 8th Heat  Technical Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ανδρέας, 5η  θέση στο 7th Heat  Technical Junior Men

ΔΙΑΚΑΚΗΣ Νικόλαος, 5η  θέση στο 5th Heat  Technical Junior Men

ΜΟΣΧΟΣ Θεόδωρος, 6η  θέση στο 3nd Heat  Technical Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΝΟΜΙΚΟΣ Ευστάθιος , 6η  θέση στο 1st Heat  Technical Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Αναστάσιος, 7η  θέση στο 1st  Heat Technical Junior Men ( Εκτός Εθνικής Ομάδας)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ Ευτυχία, 6η θέση στο 4th Heat  Technical Junior Women

ΚΙΣΣΑΜΙΤΑΚΗ  Αικατερίνη, 4η θέση στο 3nd Heat  Technical Junior Women

ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ Ειρήνη, 5η θέση στο 2nd Heat Technical Junior Women

ΜΠΕΡΗ Μαρία, 5η θέση στο 1st Heat  Technical Junior Women

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Βιργινία,  5η  θέση στο 1st Heat  Technical Masters Women 40+

ΜΟΥΣΤΑΚΑΛΗΣ Στυλιανός,  7η  θέση στο 3nd  Heat Technical Masters Μen 40+

Την εθνική ομάδα ντύνει η εταιρία ΕΤΑΝΑΠ ΣΑΜΑΡΙΑ – ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΩΝ ΛΕΥΚΩΝ ΟΡΕΩΝ Νερό Σαμαριά – Samaria Water